Atrakcje Krynicy - Zdroju

Główną atrakcją pobytu wypoczynkowego w Krynicy jest unikatowy klimat uzdrowiskowy, który wpływa regenerująco oraz pobudzająco na organizm. Liczne szlaki turystyki pieszej sprzyjają udanym wycieczką oraz pozwalają na zapoznanie się z malowniczym krajobrazem Beskidów. Krynica jest szczególnie atrakcyjna w okresie zimowym, ze względu na długo zalegającą pokrywę śnieżną oraz liczne stacje sportów zimowych, na czele z Koleją Gondolową na Jaworzynę (1114 m n.p.m.)


Na Hali Lodowej można brać udział w ”Ślizgawce” a wieczorem uczestniczyć w romantycznym kuligu z pochodniami, zakończonym przy ognisku i dźwiękach muzyki góralskiej. Ponadto Krynica kusi swoimi urokami, także o innych porach roku. Latem można wypoczywać aktywnie uprawiając „nordic walking” lub jazdę na rowerze górskim po okolicznych stokach.

 

Natomiast osoby zainteresowane wydarzeniami kulturalnymi nie powinny przeoczyć Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury, który odbywa się corocznie w sierpniu. Zaś wieczorami można bez względu na aurę pogodową cieszyć się muzyką i dancingami w licznych kawiarniach, restauracjach oraz muzycznych pubach.

Tak więc Krynica kusi swymi urokami każdego i o każdej porze roku!KONTAKT WILLA SARENKA

tel.+48 18 471 35 42
tel.+48 785 166 740

ul. Piłsudskiego 85,
Adres:33-380 Krynica-Zdrój


2014 - 2024 |    Copyright © www.siradje.pl